DESTEK MERKEZİ

Yardımcı Yazılımlar

CESS Güvenlik Sistemlerinden aldığın tüm ürünler için gerekli olan yazılımları ve yardımcı uygulamaları bu sayfadan yükleyebilirsin.

Eksik gördüğün veya doğru bir biçimde çalışmayan yazılım ve uygulamaları bize bildirebilir. Aşağıdaki e-posta adresine uygulamaları kullanırken yaşadığın hataları ve bu hataya dair belirgin bir “Ekran Görüntüsünü” ekleyerek bize rapor edebilirsin.

Destek

destek@cessguvenlik.com

IP KAMERA YAZILIMLARI
NVR KAYIT CİHAZI YAZILIMLARI

Montaj sırasında evim/iş yerim zarar görür mü?

Tüm montaj ve bakım onarım işlemlerini deneyimli teknik ekibimiz; herhangi bir hasar ve olağan dışı bir kirlilik yaşatmamak adına titizlikle yürütmektedir.

Evime/iş yerime kurulan kamera sistemini dışarıdayken izleyebiliyor muyum?

Kamera sisteminin kurulu olduğu alanda internet bağlantısı olması durumunda, herhangi bir ekstra ücret ödemeden (sabit IP almadan); tablet, cep telefonu, bilgisayar gibi cihazlar ile canlı ve kayıttan izleme gerçekleştirebilirsiniz.

Evcil hayvan bulunan alanda güvenlik sistemi kullanabilir miyim?

Evcil hayvanların bulunduğu alanlarda çalışmaya uygun olarak üretilen özel yazılımlı güvenlik kamerası ve alarm cihazlarımız bulunmaktadır.

Güvenlik kameraları karanlık ortamda görüntü alabiliyor mu?

CESS Güvenlik sistemlerinden alacağınız güvenlik kameralarında bulunan IR (kızıl ötesi) ledler sayesinde karanlık ortamlarda (standart olarak siyah beyaz) görüntü alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile artık renkli gece görüntüsü almak da mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada sorunlarınızın çözümüne daha hızlı ulaşabilmeniz için güvenlik sistemleri hakkında en çok sorulan soruları ve cevapları listeledik.

 

Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız ve bu sayfada olması gerektiğini düşünüyorsanız aşağıdaki e-posta adresine mail gönderebilirsiniz. En kısa zamanda talebinize karşılık verilecektir.

 

Soru Öneri

destek@cessguvenlik.com